• خانه
  • اجتماعی
  • شهری
  • تدوین برنامه عملیاتی مناطق ۲۲ گانه پایتخت در حوزه حمل و نقل و ترافیک

تدوین برنامه عملیاتی مناطق ۲۲ گانه پایتخت در حوزه حمل و نقل و ترافیک

کیوسک خبر: برنامه عملیاتی شهرداری‌های مناطق ۲۲ گانه پایتخت در حوزه حمل و نقل و ترافیک که به‌صورت سالانه از سوی اداره کل حمل و نقل عمومی و امور مناطق شهرداری تهران، تدوین و به شهرداری‌های مناطق ابلاغ می‌شود، طی جلسات متعدد تخصصی، مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

به گزارش روابط عمومی و امور بین‌الملل معاونت حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران؛ سلسله جلسات تدوین برنامه عملیاتی مناطق در محل اداره کل حمل و نقل عمومی و امور مناطق این معاونت با حضور مدیرکل، معاونان و کارشناسان این اداره کل، معاونان حمل و نقل و ترافیک مناطق ۲۲ گانه، معاونان و رؤسای ادارات سازمان حمل و نقل و ترافیک و نمایندگان اداره کل مهندسی و ایمنی ترافیک و اداره کل برنامه‌ریزی معاونت حمل و نقل و ترافیک به مدت ۱۰ روز برگزار شد.

در این جلسات، ضمن بررسی برنامه‌های ارائه شده از سوی مناطق و بررسی مسائل و مشکلات هر منطقه در حوزه حمل و نقل و ترافیک و رفع آنها و همچنین، مطابقت برنامه‌ها با مصوبات موجود و سیاست‌های ستادی، برنامه عملیاتی مناطق ۲۲ گانه تدوین شده و در کوتاه‌ترین زمان ممکن به منظور برگزاری جلسات مناقصه و آغاز به کار پروژه‌ها به مناطق ابلاغ خواهد شد.

پایش برنامه‌های ابلاغی و ارزیابی مناطق بر اساس میزان تحقق این برنامه‌ها به صورت دوره‌ای و فصلی توسط اداره کل حمل و نقل عمومی و امور مناطق شهرداری تهران صورت خواهد پذیرفت.