محورهای مازندران لغزنده است

فرمانده پلیس راه مازندران با وجود ترافیک در مبادی ورودی شهرهای کناره استان گفت: هم اکنون محورهای مازندران به دلیل بارش باران و برف لغزنده شده است.

به گزارش ، کیوسک خبر،  پاسدار علیرضا قدمی از ترافیک پرحجم و سنگین در محورهای هراز و کندوان و بارش خفیف برف در ارتفاعات این محورها خبر داد.

وی افزود: با توجه به پایان تعطیلات چند روز گذشته و بازگشت مسافران در حال حاضر شاهد ترافیک پرحجم و سنگین در طول مسیر کندوان و هراز از شمال به جنوب هستیم.

قدمی تصریح کرد: ترافیک در محور سوادکوه پرحجم و روان گزارش شده و وضعیت جوی در ارتفاعات محورهای هراز و کندوان و سوادکوه بارش خفیف برف و در مناطق پایین دست بارندگی داریم که سطح جاده لغزنده است.

وی با اشاره به ممنوعیت تردد انواع تریلر،کامیون و کامیونت از محور کندوان، خاطر نشان کرد: تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۴ امروز (دوشنبه) ۲۲ بهمن ماه تا ساعت ۲ بامداد روز سه شنبه ۲۳ بهمن ماه از کرج به سمت مرزن آباد ممنوع بوده و با اعلام مامورین پلیس راه در محل، تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۷ عصر امروز دوشنبه تا ساعت ۲ بامداد روز سه شنبه از مرزن آباد به سمت کرج به صورت یک طرفه است.

قدمی با اشاره به محدودیت تردد محور هراز از ممنوع بودن تردد تریلرها از این محور خبر داد و گفت: تردد کامیون‌ها و کامیونت‌ها به استثنای حاملان مواد سوختی و فاسدشدنی تا ساعت ۲۴ امروز دوشنبه ۲۲ بهمن ماه و از ساعت ۶ صبح تا ۱۲ ظهر روز سه شنبه ۲۳ بهمن ماه در این محور ممنوع است.

 

وی با اشاره به ممنوعیت تردد کلیه وسایل نقلیه تا ساعت ۲ بامداد روز سه شنبه ۲۳ بهمن ماه از رودهن به سمت آمل ، تصریح کرد: از ساعت ۴ بعد از ظهر امروز دوشنبه تا ساعت ۲ بامداد روز سه شنبه با اعلام ماموران پلیس راه در محل، تردد در این محور از آب اسک به رودهن(محدوده مشاء) به صورت یک طرفه خواهد بود.

 

قدمی خاطرنشان کرد: در محور سواد کوه، تردد  تریلرها به استثنای تریلرهای حامل مواد سوختی و فاسدشدنی از ساعت ۸ صبح تا ۲۴ امروز دوشنبه ۲۲ بهمن ماه از باند شمال به جنوب محور قائم‌شهر به فیروزکوه ممنوع است.