• خانه
  • حوادث
  • دزدان تهرانی به محل سرقت بازگشتند ! / پلیس هم شوکه شد

دزدان تهرانی به محل سرقت بازگشتند ! / پلیس هم شوکه شد

به گزارش کیوسک خبر به نقل از رکنا دزدان طمع کار وقتی داخل گاوصندوق خانه پولی به دست نیاوردند بار دیگر به محل سرقت بازگشتند که دستگیر شدند.چندی قبل مرد 50 ساله که راننده یک آژانس است در تماس با پلیس از گرفتار شدن در دام زورگیران خشن که در نقش مسافر اقدام به سرقت خودرویش کرده بودند خبر داد.

این مرد با حضور در اداره پلیس ادعا کرد که 4 جوان در نقش مسافر در جلوی آژانس سوار بر خودرویم شدند و به سمت شهرری در حال حرکت بودم که ناگهان پسر جوانی که در صندلی جلو بود در نزدیکی میدان نماز خواست در کنار خیابان توقف کنم و می گفت که حالش بد است.

پس از اینکه خودرو در کنار خیابان توقف کرد پسر جوان سوئیچ خودرو را برداشت و یکی دیگر از دزدان دستش را دور گردنم انداخت و مرا به صندلی عقب کشاند و یکی دیگر از آنها با مشت ضربات محکمی به شکمم زد و ادعا کرد اگر مقاومت کنم مرا با چاقویی که در دست دارد خواهد کشت.

راننده آژانس گفت: دزدان خشن که قمه و چاقو داشتند مرا داخل خودرو نگه داشتند و یکی از دزدان پشت فرمان نشست و خودرو شروع به حرکت کرد تا اینکه پس از 10 دقیقه در اتوبان آزادگان نرسیده به فداییان اسلام در حالیکه خودرو در حال حرکت بود مرا از ماشین به بیرون پرت کردند و پا به فرار گذاشتند.

بدین ترتیب تیمی از ماموران پلیس تهران برای دستگیری این زورگیران خشن وارد عمل شدند و خیلی زود مشخص شد که دزدان در سناریوی مشابه دیگری یک خودروی دیگر را از پسر جوانی که با خودرویش مسافرکشی می کرد به سرقت برده اند.

دستگیری دزدان در محل سرقت

تجسس های پلیسی ادامه داشت که ماموران در جریان سرقت از یک خانه در منطقه فشم قرار گرفتند که خیلی زود تیمی از ماموران کلانتری برای تحقیقات فنی وارد عمل شدند.

تجسس های پلیسی نشان از آن داشت که دزدان با یک خودرو سرقتی پای در محل سرقت گذاشته و پس از غیرفعال کردن دوربین ها و سیستم دزدگیر خانه دست به سرقت زده و گاوصندوق داخل خانه را نیز به سرقت برده اند.

تحقیقات پلیس نشان از آن داشت که دزدان با همان خودرویی که زورگیران خشن از پسر جوان به سرقت برده اند پای در صحنه دزدی از خانه گذاشته اند.

کاوشگری ها ادامه داشت که ماموران پی بردند دزدان بار دیگر به محل سرقت بازگشته و قصد ورود به خانه را دارند که در همین صحنه ماموران وارد عمل شده و دزدان خشن را دستگیر کردند.

ماموران در بازجویی از متهمان پی بردند که دزدان پس از سرقت گاوصندوق از خانه خارج شده ولی پس از اینکه گاوصندوق را تخریب کرده و بجز چند برگ سند و مدرک چیزی به دست نیاوردند برای سرقت دیگر اموال داخل خانه به محل سرقت بازگشتند که دستگیر شدند.